Czemu kurtyny PCV są lepszym rozwiązaniem niż klasyczne drzwi

W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu firmowych budynkach często są stosowane rozmaite bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno między pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc korzystać się będzie wyłącznie od czasu do czasu, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, gdy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby albo jeździć jakieś firmowe pojazdy, przykładowo wózki widłowe.

W takim przypadku każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Lecz nie zawsze da się zostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między obiema stronami mogą się bowiem pojawić różnice w temperaturach, jak również zapylenie, kurz czy trudne warunki atmosferyczne. W takich sytuacjach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w dużej ilości firm.

Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to oddzielają bardzo skutecznie pomieszczenia. Ale równocześnie bardzo łatwo można przez nie przejść czy przejechać, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. Szerokość takich pasków może wynosić od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz