Odholowanie pojazdów jako główna z podstawowych usług, proponowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Holowanie pojazdów to główna ze standardowych usług, realizowana przez warsztat POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo i pewny transport samochodów ma miejsce w wielu sytuacjach, kiedy jedynie właściciel określonego auta będzie potrzebować pomocy, kiedy auto ulegnie awarii bądź podczas gdy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Oferta każdorazowo dopasowana jest do wymagań klienta, a także w danej sytuacji. Sprzęt, którym dysponują eksperci z pomoc drogowa Lublin może sprawdzić się w różnych okolicznościach. Umożliwione jest także skorzystanie z bezgotówkowego holowania pojazdu uszkodzonego, podczas gdy to transport tego typu opłacany jest przez pakiet ubezpieczeniowy OC osoby która doprowadziła do wypadku. Specjaliści z firmy informują poszkodowanego o tym, jakie uprawnienia mu przysługują, jak i będą zajmować się reprezentując klienta ustaleniami z firmą ubezpieczeniową.

W rezultacie etap usunięcia szkody przebiega bezproblemowo. Właściciel pojazdu bezzwłocznie dostanie stosowną pomoc, a samochód będzie dostarczony, na przykład na parking dla aut powypadkowych bądź do wskazanego warsztatu. Każdorazowo uczestnicy ruchu drogowego, którzy będą znajdować się w ciężkiej okoliczności na drodze mają możliwość szybko doinformować się, co dzieje się z ich pojazdem a także na tej przesłance zaplanować kolejne kroki. Kiedy okaże się, że umożliwione jest przemieszczanie, to nie muszą przejmować się przewozem do warsztatu samochodowego.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz