Profesjonalna organizacja webinarów i różnego rodzaju spotkań online

Wiadomości dla osób chcących zorganizować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są podane na stronie internetowej. Ponadto pracownicy z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć charakter edukacyjny, informacyjny lub marketingowy. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie opracowanej platformy. Kompletna obsługa webinarów odbywa się przy zastosowaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Eksperci zajmą się reklamy eventu w sieci, w sposób w 100% dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się także do oddziaływań w mediach społecznościowych, co obecnie jest na topie. Sposób reklamowania będzie zawsze przystosowany do spodziewanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywał się na platformie broadcastowej, mającej sporo funkcji. Z tego względu organizacja szkoleń online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a potem skorzystać z prostego w obsłudze interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy webinar można zapisywać i odtworzyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to na przykład dobre dla osób, które w konkretnym czasie nie mogły wziąć udziału w webinarze. Eksperci z PLATINUM MEDIA dbają o to, żeby dany event został bardzo dobrze odbierany i służył promocji działalności klienta. Firma zarządza prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do personalizacji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz