Wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem – pożycz kamper

Po kłopotliwym czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam pojechać w czasie wakacji na zasłużony wypoczynek. Finanse nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam opisującą nas ładną Polskę. Jako że wakacje i lato zdecydowałam się na polskie morze.

Jedni twierdzą, iż jest to miejsce już przereklamowane, niemniej jednak ja zawsze wracam tam z wielkim sentymentem – zwłaszcza, iż dziś mamy możliwości przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Zawsze w czasie takich wyjazdów pragniemy się czegoś dowiedzieć oraz zaznajomić wiele atrakcyjnych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, bodajże dzisiaj dość legendarną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie powinniśmy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To stworzona przez nas tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy tak właściwie z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy ujrzeć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy weszliśmy na sam szczyt nie zdołaliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce oraz piękna okolica.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz