Biurko z regulowaną wysokością – dlaczego warto o takim pomyśleć

Praca siedząca będzie się przeważnie wiązać z tym, że siedzi się przy niej przy jakimś biurku. Całkiem niedawno jeszcze w sprzedaży spotykane były najczęściej biurka mające blat przytwierdzony na stałe. Ale że każdy z nas przecież ma nieco inny wzrost, to ewentualną regulację wysokości na której się siedziało można było wykonać przy pomocy odpowiedniego ustawienia fotela. Lecz w ostatnich czasach coraz częściej można się natknąć na modele biurek posiadające blaty z regulacją. Za taką możliwość trzeba będzie wprawdzie zapłacić nieco więcej, ponieważ dochodzi jeszcze koszt całego mechanizmu, lecz daje ono w zamian sporo wymiernych korzyści.

Mianowicie każdy użytkownik może sobie dopasować idealnie wysokość blatu do swoich potrzeb, dzięki czemu będzie mu się przyjemnie i wygodnie pracowało. Jeżeli ktoś się będzie decydował na takie biurko elektrycznie, to w pierwszej kolejności powinien zwrócić swoją uwagę na to, jaki mechanizm został w nim zastosowany. Różnych mechanizmów jest na rynku parę, i będą się one różnić ceną i sposobem funkcjonowania.

Większość oferowanych modeli dysponuje regulacją ręczną, która jest prostszym i tańszym rozwiązaniem. Lecz całkiem sporo jest też elektrycznych modeli, w których sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanych silników. Wystarczy do tego jedynie nacisnąć przycisk, aby po kilku sekundach mieć odpowiednią wysokość. Niejednokrotnie lepszej jakości biurko regulowane będzie też posiadało różne dodatkowe wyposażenie, na przykład uchwyt na słuchawki czy lampkę LED.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz