Czy internet ma okazję być dla nas szkodliwy?

Dawniej, kiedy nie było komputerów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą oraz gry, jakie sami wymyślali. Dziś w dobie kompów oraz internetu większość osób poszukuje rozrywek oczywiście tam.

Niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie istotnych informacji, tudzież wiele osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują informacji na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dzisiaj książki w odmianie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki oraz w takiej odmianie czytać swoją ulubioną książkę.

Jednakowo jest z filmami. Coraz to więcej ludzi odchodzi od pozyskiwania filmów na płytach, by pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą oglądać filmy w internecie. Nie tylko te darmowe. Co poniektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, żeby zdołać oglądać swój ulubiony serial bądź też posiadać nieograniczony dostęp do nowości kinowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz