Nowatorskie nastawienie do uczenia się języków

Oferta dla klientów interesujących się rozszerzaniem swoich umiejętności językowych w Lingua Nova wygląda bardzo korzystnie. Można dobierać pośród takich opcji jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest też udostępniona oferta specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci każdorazowo mają pewność, że poza kwestiami podstawowymi będzie realizowane wszystko, co jest przystosowane do profilu ich działalności. Zwykle klienci zdecydowani są na szkolenia językowe Warszawa, które każdorazowo poprzedzi audyt potrzeb lingwistycznych określonej grupy. Na tej bazie wyznaczony jest harmonogram szkolenia. W rezultacie słuchacze są usatysfakcjonowani. Innym, na równi chętnie wybieranym szkoleniem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Dokładny plan szkolenia z takiej dziedziny podany jest na stronie internetowej. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmują szkolenia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodów, które mogą korzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to również kursy dla osób z dziedzin jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna i logistyka.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz