Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i UV wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy ze stali oraz wypełnienie z trudnopalnej folii do spawania. Oferta przedsiębiorstwa zawiera stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące lekkimi budowlami metalowymi, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 mm.

Folia dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, jakie mają różny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że wytwórca zdaje sobie sprawę, iż kupujący mogą mieć różne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch wersjach odróżniających się szerokością.

Specjalną propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich dokładna charakterystyka opublikowana jest na witrynie www. Każdy ekran spawalniczy ma za zadanie chronić osoby, które wykonują własne obowiązki zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnie zaprojektowanej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Oferowane opcje spełnią oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia z polichlorku winylu stanowiąca wypełnienie ekranu jest trudnopalna i jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się ewentualnego pożaru. Zleceniodawcy mogą decydować się na zamówienie folii wykonanej według spersonalizowanych reguł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz