Profesjonalna depilacja z użyciem laseru zrobiona w klinice urody Mona Lisa

Rzetelna depilacja z użyciem laseru wykonywana w klinice urody Mona Lisa pozwala na szybkie i bezbolesne pozbycie się niechcianego owłosienia. Jest to możliwe, ponieważ do zabiegu wykorzystywany jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Taki typ diodowy jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Gwarantuje szybką likwidację niepotrzebnego owłosienia, jak i zachowanie gładszej skóry bez włosów. Z uwagi na to, iż moc lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest bardzo efektywna.

Dokładność zabiegu wynika z tego, że okres trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia skóry jest od razu schłodzona, na co wpływa specjalny system chłodzenia ChillTip. Z kolei, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację przeprowadza doświadczony team, a więc klientki oraz pacjenci, którzy z nich korzystają nie mają podstaw do przejmowania się, iż coś byłoby zrobione nieprawidłowo. Na witrynie salonu opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane te części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w czasie zabiegu częściowo pochłaniane przez struktury mieszków włosowych, zawierających melaninę. Zmiana tego światła w ciepło doprowadzi do zniszczenia elementów włosów biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To z kolei jest w stanie zniszczyć mieszki włosowe i doprowadza do trwałej straty owłosienia. Przed depilacją klienci poinformowani są o zaleceniach i przeciwwskazaniach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz