Profesjonalne nagrywanie i streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości

Action! to program gwarantujący profesjonalne nagrywanie oraz streaming ekranu w najwyższej jakości. Taki nowatorski program został opracowany w ten sposób, że z jego użyciem wszystko będzie prezentować się doskonale. Zagwarantowane jest z jego użyciem bezpieczne nagrywanie, co użytkownicy cenią wyjątkowo. Streaming w czasie rzeczywistym to następna zaleta, o jakiej nie można zapominać. Klienci, jacy zdecydują się na zakup Action! mogą także wykorzystać mające określoną tematykę nakładki graficzne, jak i rysować na ekranie. Wszystko jest funkcjonalne i finalnie prezentuje się nad wyraz dobrze.

Niemałą zaletą jaką ma program do nagrywania ekranu jest obsługa rozmiaru o szerokości około 8 000 pikseli. Można także liczyć na obsługę szerokiego zakresu dynamiki. Klientom zwłaszcza podoba się efekt zwolnionego tempa, jaki wykorzystany jest celem uzyskania ciekawych efektów pod kątem estetyki.

Można również korzystać z funkcji takiej jak nagrywanie okienek. Wiadomości dokładne w temacie oferowanego systemu podane są na witrynie internetowej. Można także skontaktować się z pracownikami firmy, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej a także przede wszystkim uzyskać rady, jak obsługiwać każdorazowo Action!, by spełnił on wszystkie wymagania. Rozbudowany technicznie produkt do odtworzenia, nagrywania oraz strumieniowania obrazu i dźwięku jakim jest zaproponowana nagrywarka ekranu będzie nadawać się zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnym studio.

Eksperci, jacy zaprojektowali optymalny, nad wyraz funkcjonalny program do nagrywania ekranu i gier w najwyższej rozdzielczości zabiegają o to, by w zakresie High Dynamic Range program ten był niezastąpiony. Internauci mogą nagrywać pulpit, gry, poradniki z kamerką a także dźwiękiem i mikrofonem.

Regularnie pojawiają się nowe wersje takiego oprogramowania, czyli każdy ma sposobność odnaleźć to, co będzie spełniało jego oczekiwania. Misją firmy Mirillis jest to, aby zmieniać standardowe komputery w wysokiej jakości cyfrowe maszyny służące do celów rozrywkowych. I należy potwierdzić, że cel taki jest osiągnięty, o czym świadczą nagrody branżowe oraz opinie dotychczasowych nabywców.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz