Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Ekskluzywne domy na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które na przykład nie chcą spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo chcą pozostać oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy, a więc ma ważne atesty i nabywcy de facto mogą uwierzyć w to, iż dobiorą dla siebie najlepsze wyjście.

Domy mają nabity, indywidualnie nadany numer VIN, zaakceptowany w całej Unii Europejskiej. Nie domagają się także jeszcze jakiegoś pozwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innego rodzaju gruncie, jaki zostałby obejmowany zakazem wybudowania. Na witrynie firmy można sprawdzać dotychczasowe wykonania oraz nabrać przekonania, że apartamenty te faktycznie idealnie się prezentują.

Wskazane są także dokładne wyznaczniki, jakie posiada pływający dom a więc od razu każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu jest kompletne, czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego poszczególnych walorów. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie domy są dopasowane do oczekiwań osób, które chciałyby je kupić oraz cenią nietuzinkowość, poczucie wolności i spędzenie czasu w wygodnych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie to 21 m2. Apartament ma trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz