Wyroby własne marki MOON DOG: bazująca na naturalnych składnikach pielęgnacja dla psów i kotów

Produkty autorskie firmy MOON DOG gwarantują bazującą na naturalnych składnikach pielęgnację dla psów i kotów. Dostępne produkty z takiej kategorii można sprawdzić pod adresem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 i przekonać się, iż de facto rozsądnie będzie w nie zainwestować.

Seria naturalnych kosmetyków tego typu zawiera balsam o przeznaczeniu pielęgnacyjnym na łapki, nos i modzele, a także balsam z dodatkową osłoną UV. Jest on maksymalnie bezpieczny dla zwierząt, także wtedy, kiedy zdarzyłoby się, iż pies lub kot zliżą troszkę takiego produktu. Balsamy można nabywać w każdej objętości, w zależności od tego, jakie jest spodziewane wykorzystanie. W propozycji sprzedażowej można także znaleźć naturalny spray do odstraszania na owady dla czworonogów. Ze względu na to, że w wyrobach takich nie ma jakichkolwiek niebezpiecznych substancji, można spodziewać się, że idealnie one sprawdzą się w tej roli, jaka jest dla nich spodziewana.

Preparaty przed przekazaniem do użytku zostały sprawdzone, czyli opiekunowie piesków i kotów mają możliwość spodziewać się, iż będą one w pełni bezpieczne. Nie jest znaczące, czy będzie to maść dla psa na łapy, czy innego rodzaju wyrób, gdyż może sprawdzić się wzorowo. Klienci nad wyraz chętnie kupują również hipoalergiczny, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla czworonogów, przeznaczony na równi do pielęgnowania ich skóry, jak i sierści. Z produktu takiego mogą skorzystać czworonogi wszystkich ras i w dowolnym wieku. W roślinnych produktach dla domowych pupili znajdują się na tyle odżywcze składniki do jakich zaliczają się: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, bądź ekstrakt z ryżu. Przy każdym z produktów zaprezentowany jest szczegółowy opis powiązany z jego wykorzystaniem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz